VIII edycja konkursu "ROK PRZED DYPLOMEM"

W dniu 8 maja 2014 roku na terenie Zespołu Szkół Energetycznych przy ul. Długiej w Lublinie została zorganizowana VIII edycja konkursu "Rok przed dyplomem". W otwarciu konkursu uczestniczyli m. in. przedstawiciele Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, Dyrekcja Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie oraz nauczyciele - opiekunowie uczniów uczestników konkursu.

Ogółem w eliminacjach uczestniczyło 142 uczniów z dwudziestu szkół średnich zawodowych województwa lubelskiego. Reprezentowali oni takie kierunki kształcenia zawodowego jak: technik mechanik, mechatronik, elektryk, informatyk, budownictwa, gastronomi oraz wielu innych.

Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku reprezentowało trzech uczniów klasy III c Technikum Mechanicznego o specjalności obsługa i naprawa pojazdów samochodowych. Byli to: Próchnicki Wojciech, Pyter Patryk oraz Sobótek Bartłomiej. Opiekunem uczniów był p. Krzysztof Czubiński.

Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 18 czerwca 2014r., na wydziale elektryczno-informatycznym Politechniki Lubelskiej.

(Opracowanie i zdjęcia: Krzysztof Czubiński)