VII Turniej o Puchar Wiosny w Halowej Piłce Nożnej.

W hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku dn. 25.04.2018 r. podczas dnia otwartego szkoły został rozegrany z udziałem czterech drużyn VII Turniej o Puchar Wiosny w Halowej Piłce Nożnej.

W rywalizacji o zwycięstwo najlepszą okazała się reprezentacja Gimnazjum Nr 2 w Kraśniku - opiekun Anatolii Lavryshyn, która wyprzedziła reprezentacje Gimnazjum przy ZS Nr 1 pod opieką Wiesławy Pomykalskiej, Gimnazjum przy Zespole Szkół Nr 3 – opiekun Piotr Kozłowski oraz Gimnazjum w Stróży pod opieką Kamila Miazgi. Najlepszym bramkarzem turnieju został Kamil Woźniak - Gimnazjum Nr 2 Kraśnik, najlepszym piłkarzem – Dawid Ochal - z Gimnazjum Nr 3 Kraśnik, natomiast tytuł króla strzelców wywalczył Norbert Słabczyński z Gimnazjum Nr 2.

Sędziami zawodów byli uczniowie naszej szkoły: Marcin Szpyra, Żenia Mielniczuk-Graczew i Adam Duda (boisko) oraz Jakub Dobrzański i Kacper Ćwikliński (stolik sędziowski).

Nagrody w postaci pucharów, statuetek i dyplomów ufundowało Starostwo Powiatowe w Kraśniku, a wręczyła je wyróżnionym zespołom i zawodnikom p. dyr. Aneta Jabłońska-Ośka.

Specjalne podziękowania dla Marka Kulpy za relację foto.

Opracowanie: Sławomir Żaba