Szkolne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.

W dniu 13 marca nasi uczniowie brali udział w szkolnych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, którego organizatorem jest stowarzyszenie Civitas Christiana w Lublinie.

Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 45 bardzo trudnych i szczegółowych pytań. Tegoroczny zakres to Księga Psalmów, List do Galatów i List do Filipian. Do testu przystąpiło 32 uczestników. Nie było łatwo. Uczestnicy mogli uzyskać łączną notę 90 punktów. Ostatecznie próg zdawalności czyli 45 punktów przekroczyło 10 osób. Do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 18 kwietnia w Lublinie zakwalifikowało się 9 osób.

Oto lista szczęśliwców: Albert Biłgorajski, Mateusz Dudek, Patrycja Majewska, Natalia Wielgus Dominika Żaba, Aleksandra Olszówka, Paulina Barszcz, Jagoda Kulesza, Natalia Ćwik.

Niestety miejsc jest tylko dziewięć…… a poziom był bardzo wyrównany. Ale nie ma czego zazdrościć. Przed etapem diecezjalnym czeka ich mnóstwo pracy…… Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje i ….. dobre ocenki z religii :) Całość wyników zostanie wywieszona na tablicach ogłoszeń … prosimy o cierpliwość !!!!!!

Opracowanie: Paweł Lipiński, zdjęcia: Anna Wybraniec