„Poznaj swoje prawa w pracy” konkurs wiedzy o prawie i bhp pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W czwartek, 14 listopada, uczniowie naszych szkół wzięli udział w corocznym konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

Do etapu regionalnego w Lublinie zakwalifikowało się po dwoje uczniów z różnych szkół naszego Zespołu:

Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Kamil Bis i Krystian Kaczmarski,

Technikum Budownictwa - Angelika Chapska i Artur Stadnik,

Technikum hotelarstwa – Weronika Balawender i Ilona Surdacka,

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Damian Drozda i Łukasz Opoka.

Uczniowie Ci pod opieką Magdaleny Chawryło i Lecha Lejwody w czwartek przystąpili do konkursu o udział w etapie ogólnopolskim. Konkurs odbył się w auli Państwowej Inspekcji Pracy w Lublinie.

Do etapu ogólnopolskiego mogło zakwalifikować się tylko trzy osoby. Niestety tym razem naszym uczniom zabrakło szczęścia, jednak za osiągnięte wyniki i wkład pracy otrzymali nagrody i dyplomy.

Opracowanie i zdjęcia: Magdalena Chawryło i Lech Lejwoda