Uczniowie technikum hotelarstwa na zajęciach w PWSZ w Chełmie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Dnia 6 grudnia 2017 r. uczniowie klasy II i III technikum hotelarstwa uczestniczyli w zajęciach z florystyki, prowadzonych przez dr Annę Kocira – wykładowcę PWSZ w Chełmie.

Młodzież poznała w krótkiej prezentacji podstawy florystyki, a następnie pod kierunkiem studentów przygotowywała stroiki świąteczne z wykorzystaniem różnych metod i materiałów.

W trakcie spotkania odwiedził nas Mikołaj rozdając słodycze wszystkim uczestnikom. Przygotowane stroiki zostały przeznaczone na akcję świąteczną PWSZ w Chełmie, a uzyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na paczki dla dzieci z Domu Dziecka w Chełmie.

Wszyscy przeżyliśmy ciekawą formę zajęć, których efekt pozytywnie wpływa na wizerunek obiektów hotelowych.

Opracowanie: Bernarda Jarzyna, zdjęcia: Anna Szafran