WAKACJE :)

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Gdy­by wa­kac­je trwały cały rok, nie do­ceniali­byśmy ich w pełni, bo coś, co ma­my na co dzień, nie jest tak pożąda­ne jak rzadkość... Dlatego też z ogromną radością zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017.

Na uroczystości gościliśmy pana Tadeusza Wojtaka, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kraśnickiego, obecni byli również dyrekcja, nauczyciele, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Małgorzata Iracka oraz - jakże szczęśliwa - młodzież naszej szkoły. Po okolicznościowych przemówieniach oraz wielu, wielu życzeniach nastąpiło wręczenie świadectw z czerwonym paskiem i nagród książkowych dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz listów gratulacyjnych dla ich dumnych rodziców i opiekunów. Gdy już wszyscy otrzymali cenzurki, oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje. Zatem teraz już tylko leżing, plażing i smażing ;)

Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Marek Kulpa