SREBRNY MEDAL! KOLEJNY NIEWIARYGODNY WYCZYN SIATKARZY ZS 3 w KRAŚNIKU!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Na kolejny sukces siatkarzy „Trójki” nie trzeba było długo czekać. Chłopcy potwierdzili wysoką formę w końcówce roku szkolnego 2016/2017. Tym razem popisali się grą w ścisłym finale Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej na plaży.

Po wcześniejszych udanych kwalifikacjach, drużyna z Kraśnika rozpoczęła rywalizację 09.06.2017r na obiektach Politechniki Lubelskiej. Dwuosobowy skład – Łukasz Chałupczak (3 h T) oraz Adrian Siebielec (3 h T) (rezerwa – Kamil Gałęzowski - 3 h T) zagrał fenomenalnie! Rozgrywając turniej obowiązującym systemem brazylijskim, który uważany jest za jeden z najbardziej sprawiedliwych systemów gry. W drodze do finału kraśniczanie okazali się lepsi niż zespoły reprezentujące Lubartów, Chełm, Biłgoraj, Białą Podlaskę oraz Łuków i pod czujnym okiem trenera Kacpra Gołofita - nie przegrali żadnego seta w spotkaniu.

W finale pozostał lekki niedosyt po przegranym decydującym secie (21:19) z ekipa reprezentującą V LO w Lublinie lecz smutek po tym zaciętym meczu szybko odszedł w niepamięć. Po skończonych rozgrywkach odbyła się dekoracja, podczas której kraśniczanie naszej szkoły zostali odznaczeni srebrnymi medalami i pamiątkami z turnieju.

Ten sezon dla naszych siatkarzy okazał się bardzo owocny i pozostaje tylko życzyć takiej formy za rok.

BRAWO !!!!

Opracowanie i zdjęcia: Kacper Gołofit