Zaproszenie na II- gie Szkolne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 08.06.2017 r. (czwartek), odbędą się dla wszystkich chętnych II-gie Szkolne Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej w konkurencjach: pistolet i karabinek pneumatyczny.

Strzelanie odbędzie się do tarcz sportowych na dystansie 10 m. Rozpoczęcie zawodów o godz. 11.00 na strzelnicy szkolnej, zakończenie o godz. 15.00. lub do momentu, gdy wszyscy chętni oddadzą swoje strzały do tarcz. W przypadku gdy uczniowie mają lekcje w tym czasie wymagana jest zgoda nauczyciela lub wychowawcy na danej godzinie lekcyjnej, aby uczeń mógł uczestniczyć w zawodach.

Cel zawodów:

- Propagowanie idei obronnej wśród młodzieży szkolnej ZS nr 3

- Integracja młodzieży szkolnej poprzez popularyzację i sportową rywalizację w strzelaniu z broni pneumatycznej

- Nabywanie umiejętności strzeleckich, wyszkolenie obronne zawodników

- Wyłonienie najlepszych zawodników na zawody szkolne na szczeblu powiaty i województwa w strzelectwie sportowym w 2017/2018 r.

- Nauka sportowej rywalizacji poprzez udział w zawodach

- Promocja szkoły

Dla najlepszych zawodników z obydwu konkurencji czekają dyplomy i nagrody ufundowane przez Dyrekcję ZS nr 3 oraz sponsorów: firma geodezyjna GEOPLAN, zakład produkcji okien KERBOL, warsztat samochodowy AUTO-KOPEĆ, oraz warsztat samochodowy Józef Szendal

Organizator: Jerzy. Dzikowski