Wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 19 maja w Lublinie odbyły się wojewódzkie eliminacje do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

W Turnieju brało udział 14 drużyn z województwa lubelskiego, które zajęły pierwsze miejsca w eliminacjach powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Oskar Lenart, Piotr Saczawa, Dariusz Wójtowicz. Drużyna zajęła szóste miejsce z dorobkiem 81 punktów. Jest to najlepsza lokata jaką zajęliśmy biorąc udział w eliminacjach wojewódzkich.

Celem Turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród młodzieży, doskonalenie znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, oraz poszerzania wiedzy motoryzacyjnej.

Do Turnieju drużynę przygotowywali: Dariusz Młynarski i Jerzy Dzikowski.

Opracowanie i zdjęcia: Dariusz Młynarski