Konkurs wiedzy o Janie Pawle II rozstrzygnięty.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniu 24 maja w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o Janie Pawle II, zorganizowanego przez ks. Maksymiliana Robaka.

Po sprawdzeniu 33 prac uczniów, komisja konkursowa wyłoniła 4 laureatów.

Tak się złożyło, że wszyscy oni chodzą do jednej klasy (II c LO). Największą liczbą punktów - 23, mogą się pochwalić zwycięscy konkursu Marta Dudek oraz Adrian Łukasik. Na podium znaleźli się jeszcze Angelika Chmielik oraz Aleksandra Dul, które zdobyły 22 punkty.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostały wręczone przez panią dyrektor Anetę Jabłońską-Ośkę.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy, laureatom nagród i życzymy powodzenia w następnej edycji "konkursu papieskiego", która już za rok ;)