Międzynarodowy Turniej zapaśniczy kadetów i juniorów w stylu wolnym w Bukareszcie

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniach 11-14.05.17r w Bukareszcie na Rumunii odbył się Międzynarodowy Turniej zapaśniczy kadetów i juniorów w stylu wolnym, klasycznym i zapasach kobiet.

Startowało ponad 300 zawodników z 26 państw, w tym reprezentacja Polski, którą godnie reprezentowali zawodnicy naszego klubu L.U.K.S "Suples" Kraśnik.Mimo ciężkiej, ponad 24 godzinnej podróży autokarem nasze zawodniczki stanęły na wysokości zadania. W piątek Klaudia Czyzio (III gimnazjum) wywalczyła srebrny medal, ulegając jedynie Szwedce w walce finałowej. W drodze do finału nasza zawodniczka pokonała reprezentantki Rumunii, Turcji i Bułgarii.

W niedziele brąz wywalczyła Ola Wólczyńska (absolwentka SMS Kraśnik). Swoje zwycięskie walki stoczyła z zawodniczkami ze Szwecji, Niemiec i Grecji, ulegając w ostatnich sekundach  zawodniczce z Bułgarii.