Rozstrzygnięcie IV konkursu fotograficznego

W dniu 26 kwietnia 2017 w auli ZS nr 3 w Kraśniku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu Fotograficznego: ”Najpiękniejsze Zakątki Powiatu Kraśnickiego w Obiektywie Młodego Fotografa”.

Organizatorami konkursu było Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Celem konkursu było podniesienie aktywności społeczności uczniowskiej w zakresie identyfikowania ciekawych obiektów, miejsc powiatu kraśnickiego oraz ich promocja poprzez fotografię.

Konkurs skierowany był zarówno do uczniów szkół gimnazjalnych, jak i ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego.

Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie trzy fotografie przedstawiające miejsca ciekawe pod względem przyrodniczym, krajobrazowym lub innym z terenu powiatu kraśnickiego wraz z opisem miejsca i wskazówkami, jak tam dotrzeć. W konkursie wzięło udział 24 uczniów szkół powiatu kraśnickiego.

Nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku oraz CKIP w Kraśniku wręczali pani dyrektor ZSNr3 w Kraśniku pani Aneta Jabłońska-Ośka oraz przedstawiciel starostwa pan Andrzej Gotner. Nagrodą za pierwsze miejsce była profesjonalna mysz dla gracza. Laureatki drugiego i trzeciego miejsca otrzymały głośniki bluetooth. Do osób wyróżnionych trafiły power banki. Wszyscy nagrodzeni dodatkowo dostali upominki oraz po dwa vouchery do kina na dowolny film.

Dziękujemy głównemu sponsorowi - Starostwu powiatowemu w Kraśniku, dyrektorowi CKIP panu Wojciechowi Gołosiowi za ufundowane bilety oraz Fotoklubowi Kraśnik za pomoc w rozstrzygnięciu konkursu.

Wyniki konkursu:

1 miejsce - Cezary Sudół ( Gimnazjum nr 1 w Kraśniku)

2 miejsce - Paulina Trofimiak (ZS nr 2 w Kraśniku)

3 miejsce - Gabriela Gajewska (ZS nr 1 w Kraśniku)

Wyróżnienia otrzymali

Marlena Markowska (ZS nr 3 w Kraśniku)

Martyna Kuciapa  (Zespół Szkół w Księżomierzu)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu. Wszystkie zdjęcia konkursowe można obejrzeć w galerii konkursu na stronie szkoły.

Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie konkursu na terenie szkoły – p. E. Marianska, p. A. Kudła oraz p. D.Kudła.