Ogarnięci manią skakania

„Mania Skakania” ma moc przyciągania – jak widać na przykładzie uczniów naszej szkoły, hasło reklamowe nie kłamie. W piątek 3 marca kolejna grupa odwiedziła lubelski park trampolin, by na własnej skórze przekonać się, że skoki na nich rzeczywiście podnoszą poziom endorfin niezbędnych do utrzymania dobrego nastroju.

A jako że w przypadku manii skakania nie ma ograniczeń wiekowych, równie dobrze jak uczniowie bawili się ich opiekunowie. Godzina na trampolinach upłynęła w okamgnieniu i wszyscy odczuwaliśmy lekki niedosyt.

Opracowanie: Magdalena Kołazińska-Bieleń, zdjęcia: Magdalena Kołazińska-Bieleń, Joanna Bieniecka-Kurzyna