Regionalny konkurs Państwowej Inspekcji Pracy rozstrzygnięty.

20 grudnia w Lublinie odbył się regionalny konkurs Państwowej Inspekcji Pracy pod hasłem "Poznaj swoje prawa w pracy" dla młodzieży ponadgimnazjalnej.

Niestety tym razem jeszcze się nie udało. Nasi uczniowie w składzie Julianna Koszałka, Natalia Wielgus z kl. I b LO, Michał Czapla z kl. I e SMS-LO oraz Artur Stadnik i Robert Zarzycki z kl. I b T osiągnęli niezłe wyniki.

Na 35 możliwych punktów uzyskali w granicach 20 - 25 punktów. Jednak konkurencja była ogromna, ponieważ ze wszystkich szkół z całego województwa lubelskiego do konkursu centralnego może być wyłonionych tylko trzech kandydatów. Najlepsi mieli tylko po jednym błędzie.

Nie zrażajmy się jednak. W przyszłym roku znowu wystartujemy a zdobyte doświadczenia na pewno zaowocują.

Mimo, że nie zajęliśmy czołowych miejsc, to nasi uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki za włożony wkład w propagowaniu przestrzegania przepisów bhp i przepisów kodeksu pracy.

Opiekunami uczniów byli:Lech Lejwoda i Magdalena Chawryło.