Podsumowanie II etapu Powiatowego Programu Edukacji Ekologicznej "Środowisko Ponad Wszystko"

22 listopada 2016 r. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku odbyło się uroczyste podsumowanie II etapu Powiatowego Programu Edukacji Ekologicznej „Środowisko Ponad Wszystko”.

Nasza szkoła została wyróżniona w konkursach "Każdy chwat sprząta świat" oraz "Ratujmy kasztanowce". Nagrody wręczył p. Andrzej Maj - starosta kraśnicki. Otrzymaliśmy m.in. globus, album, plansze edukacyjne i drobne upominki.

Dzieci z Publicznego Przedszkola w Urzędowie przygotowały występ pod hasłem "Ekologiczne przedszkolaki" a następnie wręczyły wszystkim własnoręcznie wykonane upominki.

Koordynatorami konkursów były: Mirosława Rusecka, Lilla Kowalska, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: Joanną Ambrożkiewicz, Lidią Turkowską oraz Maciejem Brodackim.

Opracowanie: Mirosława Rusecka, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Anna Wybraniec