KOLEJNA EDYCJA KONKURSU „UGRYŹ SZTUKĘ”

W tym roku kolektywnie ZS nr 1 i ZS nr 3 zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego do udziału w IV edycji konkursu „UGRYŹ SZTUKĘ”, poświęconej interpretacji scen teatralnych.

Zaproszenie kierujemy zarówno do tegorocznych maturzystów, jak też do wszystkich pragnących zmierzyć się z niełatwą sztuką analizy i interpretacji dzieł kultury. Zadanie jak co roku polega na stworzeniu pracy pisemnej o charakterze eseistycznym (rozmiar pracy minimum 250 słów) na jeden z dziesięciu tematów (tematy w załączniku).

Termin dostarczania prac upływa 30 grudnia 2016 roku. Prosimy o podanie danych ucznia, opiekuna oraz nazwy szkoły i przesłanie na wskazany adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje:

a) Magdalena Frączek ZS nr 1 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Załączniki:
Pobierz plik (UGRYŹ SZTUKĘ 2016-17.docx)UGRYŹ SZTUKĘ 2016-17.docx[ ]706 kB