Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 społeczność Zespołu Szkół nr 3 rozpoczęła nowy rok szkolny. Na uroczystości gościliśmy p. Andrzeja Maja – starostę kraśnickiego, p. Małgorzatę Iracką- przewodniczącą Rady Rodziców, dyrekcję, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. Jak co roku padło wiele ciepłych słów - sukcesów, zadowolenia, miłych chwil spędzonych w murach naszej szkoły.

Od 1 września nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora. Po 25 latach pracy na tym stanowisku na emeryturę odszedł dyrektor Andrzej Ciupak. Nowym dyrektorem Zespołu Szkół Nr 3 w Kraśniku została p. Aneta Jabłońska – Ośka, która w dniu dzisiejszym odebrała z rąk starosty akt powierzenia stanowiska dyrektora na pięć lat.

Wszystkim uczniom, a w szczególności tegorocznym pierwszakom z życzymy samych sukcesów :)

Opracowanie: Maria Miśkiewicz, zdjęcia: Iwona Zielińska