DNI OTWARTE ZS3

26 kwietnia odbyły się w naszej szkole dni otwarte, których celem była prezentacja oferty edukacyjnej Zespołu Szkół nr 3. Na młodzież gimnazjalną, odwiedzającą tego dnia progi naszej szkoły, czekało mnóstwo atrakcji - wystawy tematyczne, m. in. informatyczne, mechaniczne, hotelarskie, elektryczne, wizażu i stylizacji, geodezyjne, klas mundurowych, prezentacja umiejętności sportowców, pokazy możliwości drona, stoisko samorządu i wolontariatu.

Uczniowie mogli także spróbować swoich umiejętności na strzelnicy szkolnej bądź też wziąć udział w licznych konkursach, a także posilić się smacznym bigosem, przygotowanym przez bursę szkolną.

Serdecznie dziękujemy firmom: FAMET, NABOR oraz PBF za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.

Zapraszamy do naszej galerii.

Dzień otwarty w obiektywie Weroniki Partyki z kl. 1 Th

Opracowanie: Justyna Głowniak