Spotkanie z przedstawicielem PBF w Kraśniku

Dnia15 kwietnia 2016 roku uczniowie klas maturalnych liceum oraz technikum Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Kraśnickiej Fabryki Łożysk Tocznych, obecnie PBF (POLISH BEARINGS FACTORY). W zakładzie tym produkowane są łożyska toczne średnio i wielkogabarytowe. Spotkanie poprowadził Pan Jacek Jurak, który udzielał wyczerpujących informacji na temat procesu produkcyjnego łożysk tocznych.

Spotkanie rozpoczęto od przedstawienia zakładu PBF oraz omówienia asortymentu produkcyjnego wyrobów. Następnie krótko określono warunki pracy w zakładzie na różnych stanowiskach i wydziałach. Na zakończenie spotkania, młodzieży zostały przedstawione gotowe produkty fabryki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród uczniów technikum.

Składamy podziękowania Dyrekcji PBF (POLISH BEARINGS FACTORY) za zorganizowanie spotkania.

Opracowanie i zdjęcia: K.Czubiński, S.Rodzik