12 października w Centrum Kultury i Promocji odbyła się gala z okazji Dnie Edukacji Narodowej. Podczas tej uroczystości dyrektor Zespołu Szkół nr 3 - p. Andrzej Ciupak został odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej, nagrodę Kuratora Oświaty wręczono wicedyrektorowi naszej szkoły - p. Henrykowi Cybulakowi, zaś nagrody Starosty Kraśnickiego otrzymali: p. Elżbieta Bernacka, p. Ewa Mariańska, p. Lech Lejwoda oraz p. dyrektor Andrzej Ciupak. Gratulujemy!

13 października nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi uczestniczyli w szkolnych obchodach tego święta.

Na uroczystości gościliśmy również Wicestarostę Kraśnickiego - p. Mariusza Sochę oraz przewodniczącą Rady Rodziców - p. Agnieszkę Wołoszyn. Tradycją tego dnia jest wręczanie nagród Dyrektora za szczególne umiejętności i osiągnięcia w działalności wychowawczej oraz zaangażowanie w pracy dydaktycznej. W tym roku nagrodzeni zostali: p. Dorota Albiniak, p. Joanna Ambrożkiewicz, p. Maciej Brodacki, p. Anna Dudkiewicz, p. Jerzy Dzikowski, p. Justyna Głowniak, p. Piotr Kozłowski, p. Ryszard Likos, p. Izabela Mazur, p. Beata Mazur-Porębska, p. Dariusz Młynarski, p. Mirosława Rusecka, p. Tomasz Samolej, p. Zbigniew Słowak, p. Andrzej Szybiński, p. Lidia Turkowska i p. Anna Wybraniec. Gratulujemy :)

Po tym jakże radosnym momencie zebrani obejrzeli część artystyczną, przygotowana przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Małgorzaty Kwiatkowskiej, p. Małgorzaty Mazur, p. Marii Miśkiewicz i p. Andrzeja Szybińskiego. Były to kipiące wręcz humorem scenki, związane z życiem naszej zacnej szkoły. Następnie zasiedliśmy za stoły, aby przy dźwiękach skocznej muzyki zasłużenie odpocząć i świętować Dzień Nauczyciela.

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Kraśniku, Izabela Mazur)