ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS MATURALNYCH

24 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Kraśnicki - p. Andrzej Maj. Obecni byli również: dyrekcja, nauczyciele, zaproszeni rodzice oraz nasi tegoroczni maturzyści. Najlepszym z nich wręczono nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, listy pochwalne za osiągnięcia sportowe, udział w życiu kulturalnym szkoły praz pracę w Samorządzie Uczniowskim, zaś dumni rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia na majowych egzaminach, a w niedalekiej przyszłości dostania się na wymarzone kierunki studiów :)

(Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Anna Wybraniec)