Klasa I h T na zajęciach w PWSZ w Chełmie

27.03.2015 r. uczniowie klasy I h T- operator obrabiarek skrawających - pod opieką Roberta Drumlaka i Lecha Lejwody odbyli zajęcia programowe w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Zajęcia miały charakter wprowadzający do programowania i obsługi obrabiarek CNC.

Władze uczelni udostępniły naszej młodzieży pracownię komputerową oraz nowoczesne obrabiarki. Zajęcia poprowadził mgr inż. Marcin Wieczorek. Na zakończenie grupa zwiedziła pozostałe laboratoria Instytutu Nauk Technicznych i Lotnictwa.

Całą wycieczkę, łącznie z przewozem i zajęciami zorganizował nam Pan mgr Krzysztof Ćwiek – kierownik Działu Promocji, za co serdecznie dziękujemy.

Opracowanie: Lech Lejwoda