DNI OTWARTE

26 marca w Zespole Szkół nr 3 odbyły się Dni Otwarte. Były one okazją do zaprezentowania naszej oferty edukacyjnej. Na odwiedzającą nas młodzież gimnazjalną czekało wiele atrakcji - liczne stoiska poszczególnych profili (klasy wojskowe, wizaż i stylizacja, technikum informatyczne, mechaniczne, elektryczne, hotelarskie,  klasy sportowe, zasadnicza szkoła zawodowa), strzelnica, rozgrywki sportowe, pokazy z zakresu fizyki.

Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyły się szkolna strzelnica - goście mieli możliwość spróbowania swoich sił   w "pif-paf" i "tatatata" oraz nasz przyjaciel dron, dziewczęta zaś chętnie korzystały z możliwości "lekkiego tuningu", czyli darmowego makijażu i fryzur. No i oczywiście "za mundurem panny sznurem" - choć i nasze dziewoje prezentują się w uniformach bardzo zacnie :)

Mamy nadzieję, że oferta "Trójki" przypadła naszym gościom do gustu - zatem do zobaczenia we wrześniu!

(Opracowanie: Justyna Głowniak)

Dzień Otwarty w obiektywie Magdy Bielińskiej - 2 e SMS