Przekazanie pomocy dydaktycznych z zakresu OŹE dla młodzieży ZS nr 3 w Kraśniku

W piątek 6 stycznia 2015 r. w Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbyło się przekazanie zestawu odnawialnych źródeł energii składającego się z elektrowni hybrydowej i plansz edukacyjnych z zakresu OZE zakupionego dzięki wsparciu firmy Contino Wind Partners Sp. z o.o. specjalizującej się w budowie i eksploatacji farm wiatrowych.

Przedstawiciel sponsora Pan Paweł Szyszko wyraził duże zadowolenie z promowania wśród młodzieży zagadnień z zakresu OŹE.„Doceniamy fakt, że szkoła otworzyła kierunek technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Inwestowanie w wiedzę z tego zakresu jest bardzo przyszłościowe. Cieszymy się, że możemy wspierać szkołę na tej drodze” - podsumował Paweł Szyszko z Contino Wind Partners Sp. z o.o. Akt nadania tytułu sponsora dla firmy Contino Wind Partners Sp. z o.o. i okolicznościowe podziękowania na ręce Pana Pawła Szyszko złożyli kierownik Wydziału Edukacji SP Pan Zbigniew Leziak, Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Andrzej Ciupak i Paweł Porębski kierownik warsztatów szkolnych.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele administracji samorządowej, firmy Contino, uczniowie oraz nauczyciele ZS nr 3 w Kraśniku. Przekazany zestaw dydaktyczny umożliwi uczniom naszej placówki realizację zajęć z zakresu zielonej energii.

Bardzo dziękujemy za przekazane pomoce dydaktyczne.

Opracował: Paweł Porębski, zdjęcia: Dariusz Młynarski