STYPENDIA PREZESA RADY MINISTRÓW JUŻ ROZDANE ...

28 listopada 2014 w „Sali Błękitnej” Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wzięli udział: pan Wojciech Wilk – Wojewoda Lubelski, pan Krzysztof Babisz – Lubelski Kurator Oświaty, pan Tadeusz Sławecki – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, a także nauczyciele i rodzice wyróżnionych uczniów.

Mamy przyjemność ogłosić, że w gronie 256 laureatów znalazło się troje uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku. Są to młodzi ludzie, świadomi faktu, że zdobywanie wiedzy, połączone z kształtowaniem postawy patriotycznej dostarcza niesamowitej satysfakcji, wzmacnia poczucie wartości i kształtuje charakter.

Krystian Jedliński z kl. 3 i T (wychowawca - p. Teresa Toporowska), Paulina Kołtun z kl. 3 c LO (wychowawca - p. Katarzyna Kotula) i Aleksandra Wólczyńska z kl. 2 e SMS-LO (wychowawca - p. Maria Miśkiewicz), godnie reprezentowali "Trójkę" podczas uroczystej gali. Swoją postawą potwierdzili prawdę, że warto uczyć się dla siebie, rodziny i Polski. Wiedza jest wartością najwyższą - obroni się sama.

Stypendystom serdecznie GRATULUJEMY !!!

Opracowanie: Maria Miśkiewicz i Katarzyna Kotula, zdjęcia: Maria Miśkiewicz