Pierwsze zwycięstwo Trójki

W czwartek 25 września 2014 odbyły się  powiatowe zawody w biegach sztafetowych dziewcząt i chłopców na Leśnej Polanie obok Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku. Spośród uczennic naszej szkoły zostały wyselekcjonowane  najlepsze dziewczęta,  specjalizujące  się w biegach na długich dystansach. Drużynę stanowiło 10 dziewcząt jednej szkoły ponadgimnazjalnej, rocznik 1993 i młodsze.

Bieg został rozegrany w formie sztafety 10 x 800 metrów. Zawodniczka startująca na pierwszej zmianie biegła ze startu wysokiego i startu wspólnego. Strefa zmian wynosiła 20 metrów. Nasze reprezentacja zajęła I  miejsce, awansując do rejonu (zawody 02.10.2014r)  i uzyskując łączny czas 29:51. Wszystkim dziewczętom gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki za następne zwycięstwa. Nauczycielem prowadzącym sztafetę Trójki jest pani  Wioletta Winnicka.

1. Zmiana -    Mazur Klaudia                   2:58
  2. Zmiana -    Mozgawa Paulina              3:15
  3. Zmiana -    Skrok Agnieszka               2:58
  4. Zmiana -    Opoka Iza                          2:56