WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU „KRAJE ANGLOJĘZYCZNE, NIEMIECKOJĘZYCZNE, ROSJA”

Powiatowy Konkurs „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja” odbył się dnia 6 marca o godz. 9:00 w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku. W konkursie wzięło udział 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kraśnickiego. Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagród miało miejsce dnia 13 marca o godz. 9:00 w świetlicy szkolnej w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku.

Wyniki Powiatowego Konkursu „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”

Pierwsze miejsce: Arkadiusz Boćkowski, uczeń Zespołu Szkół nr 1

Nagrodą za pierwsze miejsce: Drukarka HP 1015 DESKJET+ kabel USB ESPERANZA; Książka       „Anglia i Walia”

Drugie miejsce:  Weronika Ziemiańska, uczennica Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku

Nagrodą za drugie miejsce: Książka „Rosja”; Pamięć 8 GB Goodram EDGE USB

Trzecie miejsce: Kamil Chyl, uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku

Nagrodą za trzecie miejsce: Książka „Niemcy” Pascal; Pamięć 8GB Goodram EDGE USB

Osoby wyróżnione:

1)  Mateusz Kliza, uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Nagroda: Książka „Dublin, zielony przewodnik”

2)  Grzegorz Lemiecha, uczeń Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Nagroda: Książka „Nowy Jork, udany weekend”

3)  Rafał Sagan, uczeń Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku

Nagroda: „Londyn, udany weekend”

4)  Aleksandra Kolasa, uczennica Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku

Nagroda: Książka ”Wiedeń, udany weekend”

5)  Jan Grafowski, uczeń Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku

Nagroda: Książka „Berlin, udany weekend”

Wszystkie wyżej wymienione nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, książki do nauki języka angielskiego, książki typu Readers, długopisy lub słowniki ufundowane przez wydawnictwa językowe Egis Express Publishing oraz Pearson Longman.

Organizatorami konkursu na terenie szkoły byli: Ewa Mariańska, Elżbieta Bernacka, Joanna Ambrożkiewicz i Krzysztof Czubiński.

opracowanie: Ewa Mariańska, zdjęcia: Elżbieta Bernacka