Szkolny konkurs z lektury niemieckojęzycznej

W dniu 10 lutego 2014 odbył się szkolny konkurs z lektury niemieckojęzycznej: ”Oh Maria”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas technikum i liceum ogólnokształcącego, którzy mieli do rozwiązania test składający się z zadań otwartych i zamkniętych, dotyczących przeczytanego opowiadania.

Spośród wszystkich uczestników najwięcej punktów i tym sam I miejsce zajęła Joanna Błaszczyk (III a LO), II miejsce - Damian Partyka (IV i TM) i III miejsce – Klaudia Kasperek.(III a LO). Uczestnicy otrzymali nagrody zasponsorowane przez wydawnictwo językowe Nowa Era i Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w dalszych edycjach konkursu.

Opracowała i zdjęcia: Elżbieta Bernacka