Samorząd Uczniowski podsumował swoje działania

Jak co roku, tym razem w środę 11 grudnia, odbyło się spotkanie pożegnalne byłego i nowego SU w naszej szkole. Przy okazji uczniowie i nauczyciele złożyli sobie życzenia świąteczno – noworoczne.

Ponadto została omówiona realizacja dotychczas podjętych działań charytatywnych we współpracy z Akademią Młodzieżową przy Parafii św. Józefa w Kraśniku oraz Radiem Lublin. Są to akcje „Mikołaj o Tobie nie Zapomni” i „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Stały się one niemalże tradycją w ZS nr 3. Łączą wszystkich młodych darczyńców, a także kadrę pedagogiczną we wspólnym działaniu na rzecz potrzebujących. Dzięki nim dzieci otrzymują paczki mikołajkowo – gwiazdkowe.

Mamy nadzieję, że w kolejnych latach ta szlachetna działalność będzie kontynuowana, ponieważ o wartości człowieka świadczy umiejętność dzielenia się z innymi i dawania nadziei na lepsze jutro.

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali pomoc oraz zrozumienie.