Minister Sportu i Turystyki Joanna Mucha z wizytą w Zespole Szkół nr 3

18 października 2013 r. do Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku przybyła z nieoficjalną wizytą Minister Sportu i Turystyki – Joanna Mucha. W towarzystwie przedstawicieli władz samorządowych - Starosty Kraśnickiego Andrzeja Maja i Wicestarosty Kraśnickiego dr Jarosława Czerwa, dyrektora zespołu Andrzeja Ciupaka oraz wicedyrektorów: Bernardy Jarzyny, Henryka Cybulaka i Krzysztofa Ślusarza Pani Minister obejrzała obiekty sportowe Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji oraz spotkała się z uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Uczniowie trenujący zapasy mieli okazję zaprezentować przed gośćmi swoje umiejętności, rozwijane i doskonalone przez trenerów: Yaroslawa Kozaka i Damiana Jakóbczyka. Była to już kolejna wizyta Pani Minister w murach naszej szkoły i mamy nadzieję, że nie ostatnia.