"Jedynym sposobem wychowania jest oddziaływanie własnym dobrym przykładem" - te słowa stały się mottem tegorocznej uroczystości w Zespole Szkół nr 3. Uczestniczyli w niej: dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, p. Agnieszka Drozd - przedstawicielka Starostwa Powiatowego, p. Anna Mendyk - przewodnicząca Rady Rodziców oraz Samorząd Uczniowski.

Jak co roku padło wiele ciepłych słów, wiele podziękowań za trud, włożony w nauczanie oraz wychowanie młodzieży - a to w dzisiejszych czasach nie jest łatwym zadaniem. I jak co roku wręczono nagrody dyrektora, które otrzymali: K. Adamski, D. Albiniak, J. Ambrożkiewicz, H. Cybulak, K. Czubiński, R. Drumlak, J. Dzikowski, J. Głowniak, D. Głuchowski, D. Jakóbczyk, B. Jarzyna, K. Kotula, P, Kozłowski, D. Kudła, P. Lipiński, I. Mazur, M. Miśkiewicz, P. Porębski, M. Rusecka, M. Solecki, G. Szymańska, K. Ślusarz, J. Tomaszewska, R. Wieczorek i W. Winnicka - gratulujemy!

Ostatnim punktem programu była pełna humoru część artystyczna, przygotowana przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem pań: A. Charchut, M. Gozdalskiej i A. Zdyb -  dzięki zaprezentowanym skeczom udaliśmy się w świetnych nastrojach na zasłużony wydłużony weekend :)

Opracowanie: Justyna Głowniak, zdjęcia: Maria MIśkiewicz