Tenis stołowy. Mistrzostwa powiatu.

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 16 listopada 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym (indywidualnym) szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców. W rywalizacji udział brało 33 chłopców i 28 dziewcząt.

Mistrzem Powiatu został Szymon Kowalski uczeń klasy II dT. Trzecie miejsce zdobył uczeń klasy II b LO – Emil Koziński,  a piąte uczeń klasy I b LO – Sebastian Błaszczyk.

Reprezentacja Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku (kategoria chłopcy) zajęła pierwsze miejsce w powiecie.

Wicemistrzynią Powiatu została uczennica klasy III e LO – Justyna Grot. Do rozgrywek rejonowych awansowała również uczennica klasy I c LO – Aleksandra Stachyra zajęła piąte miejsce w powiecie na 28 startujących zawodniczek.

Reprezentacja dziewcząt zajęła drugie miejsce w powiecie.