Mundurowa Majówka

HOT-INFO

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Początek majowego weekendu był okazją do prezentacji służb mundurowych funkcjonujących w naszym regionie. Dzięki zaangażowaniu Pana Andrzeja Rolla, Starosty Powiatu Kraśnickiego i podległych mu pracowników, na parkingu Starostwa stawili się żołnierze i funkcjonariusze Wojska, Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Klubu Strzeleckiego „Sokół”, prezentujący poszczególne jednostki broni oraz specjalistycznego sprzętu pozostającego na wyposażeniu. 

Zespół Szkół Nr 3 w Kraśniku reprezentowali kadeci klas mundurowych. Oferta Szkoły dotyczyła przedstawienia programu kształcenia młodzieży w kierunku przygotowania do pojęcia służby lub pracy w danej formacji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo państwa i porządek publiczny. Nasze stoisko znajdowało się przy 24 Batalionie Piechoty Lekkiej, z którym, na co dzień współpracujemy.     

 Opracował: A. Marek

FOTOGALERIA