Wyniki konkursu z języka niemieckiego

Anna Wybraniec

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

31 stycznia  2023 roku odbyła  się  kolejna edycja szkolnego  konkursu z języka niemieckiego. Konkurs skierowany był do uczniów klas drugich. Sprawdzał  znajomość języka niemieckiego  na poziomie A1, jak również był świetną okazją do  rozwijania zainteresowań i zdolności językowych.

Spośród uczniów wszystkich klas drugich najlepszą znajomością językową wykazała się  Iwona Kolasa ( 2hT) zajmując tym samym I miejsce. Drugie miejsce zajął  uczeń klasy 2aT Adrian Zarzeczny, trzecie Krzysztof Kowalski 2iT. 7 lutego 2023  pani  dyrektor Monika Gozdalska rozdała dyplomy i nagrody.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom  oraz zachęcamy do  udziału w kolejnych edycjach . Konkurs przygotowały E. Bernacka i K. Bownik.

Opracowała: E. Bernacka