XX Powiatowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej

Anna Wybraniec

29 listopada 2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku odbył się jubileuszowy XX Powiatowy Turniej Klas Pierwszych Szkół Ponadpodstawowych w Halowej Piłce Nożnej 6 – Osobowej.

W rywalizacji trzech zespołów zdecydowane zwycięstwo odniosła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku, drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku, zaś trzecie Zespół Szkół nr 3 w Kraśniku. Statuetkę i dyplom dla Króla Strzelców odebrał Gracjan Jamróz, najlepszym zawodnikiem turnieju został Natan Mazurek – obaj reprezentowali ZS nr1. Najlepszym bramkarzem został Artur Kuśmierz z ZS nr 2. Nagrody w postaci dyplomów  i pucharów dla drużyn  oraz dyplomy  i statuetki dla zawodników  wyróżnionych indywidualnie zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku i wręczone przez Starostę Kraśnickiego Andrzeja Rollę, Przewodniczącego Rady Powiatu Kraśnickiego Jacka Dubiela i Dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Monikę Gozdalską. Zawody przy stoliku sędziowskim i na boisku sędziowali uczniowie klasy 4e Liceum Sportowego naszej szkoły.

Opracował: Sławomir Żaba