Szkolenie techniczne - Akademia Techniczna PPG Deco

Anna Wybraniec

W dniu 23.11.2022 r. (Środa) od godz. 9:00-12:30 uczniowie kształcący się w zawodzie technik budownictwa wzięli udział w szkoleniu online w ramach programu "Kreatywna szkoła Dekoral" 2022. Temat szkolenia: elewacje i systemy ociepleń.

Udział wzięli: 1 bT, 2 bT oraz 4 bT. Uczniowie zostali zapoznanie z informacji ogólnymi o: # powłokach elewacyjnych # przygotowaniu podłoża na elewację #Rodzaje farb elewacyjnych oraz ich parametrach #Rodzaje farb elewacyjnych #Metody nakładania farby elewacyjnych #Stosowanie klejów do materiałów izolacyjnych #Rodzaje rynków #Metody nakładania tynków Uczniowie z zainteresowaniem wsłuchiwali się w przekazywane informacje. Wysoko cenimy współpracę przedsiębiorstwami, firmami, producentami dlatego serdecznie dziękujemy "Akademii Technicznej PPG" i Panu Ryszardowi Plantos za zaangażowanie, profesjonalizm , charyzmę w przekazywaniu wiedzy technicznej uczniom ZS3 Kraśnik.