Podsumowanie Turnieju Charytatywnego w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku

HOT-INFO

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Za nami impreza e-sportowa „Turniej Charytatywny”, która odbyła się w naszej szkole. Wzięło w niej udział ponad 200 graczy. Turniej odbył się 17 listopada w hali Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji i tym razem zgromadził sympatyków gry FIFA i TEKKEN. W imprezie udało się zebrać 5006 zł na operację serca Aleksandra Polaka. Dla uczestników organizatorzy przygotowali dodatkową atrakcję – stanowisko wirtualnej rzeczywistości (VR).

Najwięcej emocji wzbudził turniej FIFA w kategorii open, w którym wystartowało około 130 zawodników. Po emocjonujących rozgrywkach w finale Mateusz Krzysztoń (uczeń ZS3 z klasy 4jTg) pokonał Mikołaja Maciaszka (ZS Poniatowa). Na najniższym stopniu podium znalazł się Kacper Piotrowski (ZS Poniatowa), który w meczu o trzecie miejsce pokonał Macieja Sobczaka (ZS3 Kraśnik).

W turnieju FIFA szkół podstawowych najlepszy okazał się Kornel Oszust ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kraśniku. Drugie miejsce zajął Ksawery Mikita (SP w Annopolu) zaś trzecie – Kacper Duda (SP Annopol)

Niemałe emocje towarzyszyły również rozgrywkom w grę TEKKEN w kategorii open. Do rywalizacji przystąpiło 32 zawodników. Bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Brzozowski (absolwent ZS3), który w finale pokonał Przemysława Ćwikłę (absolwent ZS3). Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Amrozy, który pojedynek o trzecie miejsce wygrał z Hubertem Gajewskim (ZS3).

Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, którzy przyjechali na zawody z zorganizowanym grupami:

Adam Sagan i Paweł Gębka - Zespół Szkół w Poniatowej.

Anna Sadowska, Małgorzata Kasak -ZSO im. Władysława Jagiełły w Urzędowie

Agnieszka Zając, Edyta Mozgawa - Szkoła Podstawowa w Ludmiłówce

Agnieszka Maciąg, Izabela Karwat - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Olbięcinie

Jolanta Mochol, Józef Wojtaszek ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu

W organizacji turnieju największym zaangażowaniem wykazali się: dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 – Monika Gozdalska, Maria Miśkiewicz, Henryk Cybulak oraz nauczyciele „Trójki”- Damian Pietroń, Damian Kudła, Tomasz Samolej, Kacper Gołofit, Aleksandra Kudła, Renata Wieczorek, Justyna Tomaszewska, Agnieszka Kurzyna, Wioletta Winnicka, Krzysztof Ślusarz.

Ogrom pracy wykonali uczniowie: Gabriel Szczepaniak, Karol Żuber, Maciek Pytlak, Krzysztof Kowalski, Gabriel Sobótka, Mikołaj Januszczak, Dominik Czerniak, Rafał Baran, Adrian Kurzyna, Cielica Oliwier, Dagmara Sobótka, Bartłomiej Dylewski, Jakub Pernal, Drozd Kacper, Piekarz Sebastian, Drozd Jakub, Dawid Winogrodzki, Karol Oszust, Kamil Szydłowski, Jakub Pokora, Bieniek Samuel, Wiktoria Dzirakowska, Mateusz Wójcik, Rafał Ciempiel, Krystian Ciempiel, Marcel Ciempiel, Bartosz Pietruszka, Bartosz Sadowski, Hubert Gajewski, Oskar Białoń.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za sfinansowanie cennych nagród dla zwycięzców. Mamy nadzieję, że kolejne edycje turnieju będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem.