Uczniowie ZS3 rapują dla chorego chłopca.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Coraz więcej wydarzeń wokół naszego turnieju.Z dumą przedstawiamy Wam grupę F0R R34L, która napisała i nagrała poruszającą piosenkę dla potrzebującego Olka.

Zachęcamy do odsłuchania, naprawdę warto.

Już 17 listopada, podczas turnieju charytatywnego w gry konsolowe, odbędzie się premiera utworu w wykonaniu na żywo. Hala ZS3. Zapraszamy!

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, jak nasi uczniowie zaangażowali się w pomoc dla chłopca. Jesteśmy dumni, że do naszej szkoły uczęszcza tak zaangażowana i utalentowana młodzież o dobrym sercu. Działamy dalej, nie zwalniamy tempa!

Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.zs3krasnik.pl/1627-turniej-charytatywny-w-gry-konsolowe-informacje-i-formularze-zgloszeniowe

Grupa F0R R34L:

-Marcel „Koziolix” Kozłowski