SZKOLNE KOŁO PCK

Anna Wybraniec

Szkolne koło PCK kolejny raz przekazuje pomoc młodzieży w formie wyprawek szkolnych. Plecaki z wyposażeniem artykułami i przyborami szkolnymi udało się przygotować dzięki środkom finansowym przekazanym przez Amazon oraz sieć Biedronka.

Jest to działanie na rzecz wyrównywania szans kierowane do uczniów jako najbardziej wrażliwej grupy społecznej na działania wojenne. W naszej szkole rozdałyśmy siedmiu uczniom plecaki z zawartością artykułów szkolnych. Cieszymy się, że nasze koło PCK tak prężnie działa i zachęcamy społeczność szkolną do współpracy z nami. Zapisy do PCK u Pani Agnieszki Kurzyny i Wioletty Winnickiej.