Szkolenie Techniczne – Makita

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku dnia 15.06.2022 r. odbyło się szkolenie techniczne dla uczniów klas budowlanych I bT i III bTg. Szkolenie poprowadził przedstawiciel firmy Makita Pani Katarzyna Dobosz – Doradca techniczny.

W energiczny i bardzo ciekawy sposób uczniowie zostali zapoznani z produktami firmy Makita tj:

• Narzędzia akumulatorowe

• Akumulatorowe narzędzia ogrodowe

• Młoty/młoto-wiertarki

• Wiertarki/mieszarki

• Wkrętarki/klucze udarowe

• Nożyce do blachy

• Szlifierki kątowe/przecinarki i bruzdownice

• Strugi

• Ukośnice/pilarki stołowe/pilarki tarczowe

• Wyrzynarki/piły posuwowe

• Frezarki

• Szlifierki/szlifierko-polerki

• Opalarki

• Urządzenia laserowe

• Narzędzia wielofunkcyjne

• Odkurzacze

• Narzędzia ogrodowe

• Myjki wysokociśnieniowe

• Narzędzia pneumatyczne.

Była to bardzo dobra okazja do poznania nowych narzędzi akumulatorowych. Uczniowie z zainteresowanie wsłuchiwali się w przekazywane informacje, bardzo chętnie sami próbowali wszystkich narzędzi. Wysoko cenimy współpracę z przedsiębiorstwami budowlanymi, firmami dlatego serdecznie dziękujemy firmie Makita i Pani Katarzynie Dobosz za zaangażowanie, profesjonalizm i charyzmę w przekazaniu wiedzy technicznej uczniom ZS3 w Kraśniku.

Organizatorzy: Aleksandra Nowosad i Magdalena Chawryło