Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Kraśnik

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu 08.06.2022 r. zostały wręczone stypendia sportowe Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka za rok 2021. W tak ważnym dla każdego młodego sportowca dniu nie zabrakło przedstawicieli Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to: Pietroń Daniel, Michalak Eryk, Wójcik Roni, Zając Marcel, Flis Bartłomiej oraz absolwent Zarzycki Sebastian wszyscy reprezentujący LUKS Suples Kraśnik i SMS przy ZS nr 3 oraz Marcel Kozłowski i Mikołaj Koper reprezentujący UKS Biało - Czarni Kraśnik.

Nie byłoby takich sukcesów gdyby nie trenerzy, którzy zostali również wyróżnieni stypendiami a są to: Zbigniew Biały, Yaroslaw Kozak, Piotr Kozłowski, Damian Jakóbczyk, którzy na co dzień pracują w naszej szkole.

Gratulacje dla Wszystkich nagrodzonych!!!