Konkurs “Test wiedzy z EduAkcją”

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie “Test wiedzy z EduAkcją”, który organizowany jest w ramach projektu BAKCYL.

Aby wziąć w nim udział należy:

1. W dniach 16-29 maja 2022 r. wejść na stronę internetową konkursu: https://www.testportal.pl/test.html?t=a7bx3fHaFu7x, wpisać swój adres mailowy oraz kliknąć „Uzyskaj kod dostępu”.

2. Zalogować się na swojej poczcie (jeśli nie ma kodu dostępu to sprawdzić folder SPAM).

3. Przepisać kod do testu lub kliknąć w link, który znajduje się w wiadomości z kodem.

4. Zadaniem ucznia jest rozwiązanie testu składającego się z 14 pytań jednokrotnego wyboru w czasie 10 minut (czas liczony od wyświetlenia pierwszego pytania).

Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe.

Od 16 maja w konkursie “Test wiedzy z EduAkcją” udział wzięło wielu uczniów naszej szkoły. Najaktywniejsi byli uczniowie z klas: 2b, 3e, 2aT, 2bT, 2hT, 3hTg. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 12.06.22, a za wszystkich uczestników trzymamy mocno kciuki.

Opracowała: Monika Dziurda /szkolny koordynator projektu BAKCYL/