Maraton gier – RozeGRAj dobrą lekcję

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

W ramach projektu RozeGRAj dobrą lekcję w dniach 25-29.04.2022 r. w naszej szkole odbył się Maraton gier. Uczniowie kilku klas liceum ogólnokształcącego i technikum grali w gry, tworzyli rymowanki oraz filmiki.

Dzięki współpracy z zespołem Alegra Twórczy Rozwój nasz maraton mógł się odbyć, gdyż otrzymaliśmy od twórców genialne gry. Są to: Starożytna Świątynia, PrezentEr, Pożeracze czasu. Wszystkie gry przeznaczone są do wykorzystania na lekcjach przedsiębiorczości. Rozwijają one kompetencje uczniów w zakresie zarządzania projektami, zarządzania sobą w czasie oraz wzmacniania postawy przedsiębiorczej. Ponadto służą lepszemu zrozumieniu mechanizmów komunikowania się w projekcie, wspólnego wypracowywania spójnej strategii działania oraz ewaluacji w zespole.

W trakcie maratonu największą aktywnością i zaangażowaniem wykazali się uczniowie klas: 3b, 2bT, 3dT, 3hT, 3jT, 3iTg.

Koordynator projektu w szkole: Monika Dziurda