XXVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Miło nam poinformować, że Norbert Socha – uczeń klasy IViT (opiekun merytoryczny Pani E. Lewniewska) został laureatem etapu szkolnego XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, w którym uczestniczyło 30 uczniów z różnych klas naszej szkoły (przygotowywanych przez katechetów).

Norbert zdobył najwyższą ilość punktów i zakwalifikował się do etapu diecezjalnego (wojewódzkiego), który odbył się 21.04.2022 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zakres tematyczny obejmował Księgę Jeremiasza oraz Listy św. Piotra. Organizatorem konkursu jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”.

Norbertowi gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w to Wielkie Dzieło, bo Słowo Boże stanowi ostoję dla każdego, kto się na nie otworzy. Nie jest najważniejsze miejsce jakie się zajmuje w OKWB, lecz to aby Pismo Święte stało się miejscem spotkania z żywym Bogiem.

Elżbieta Lewniewska