VII edycja konkursu "ROK PRZED DYPLOMEM"

15 maja 2013 roku na terenie Zespołu Szkół Energetycznych przy ul. Długiej w Lublinie została zorganizowana VII edycja konkursu "Rok przed dyplomem".

W otwarciu konkursu uczestniczyli m. in. przedstawiciele Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, Dyrekcja Zespołu Szkół Energetycznych w Lublinie oraz nauczyciele - opiekunowie uczniów uczestników konkursu. Ogółem w eliminacjach uczestniczyło 153 uczniów z trzynastu szkół województwa lubelskiego. Reprezentowali oni takie kierunki kształcenia zawodowego jak: technik mechanik, elektryk, informatyk, budownictwa oraz gastronomi.

Z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku wystawiono dwunastu uczniów klas trzecich w następujących kierunkach kształcenia technicznego. W skład grupy informatyków weszli: Bownik Sebastian, Ćwikła Przemysław, Ofiara Mateusz, Pawka Dawid i Wąsik Radosław. Opiekunem była p. Anna Kowalik. W grupie elektryków znaleźli się: Kołtun Jakub i Suchanowski Kamil, opiekunem był p. Marek Kulpa. Technikum mechaniczne o specjalności operator obrabiarek sterowanych numerycznie reprezentowali: Wybraniec Mateusz, Mokosza Mariusz, Ponieważ Krystian i Wojtak Adrian. Przedstawicielami technikum mechanicznego obsługa i naprawa pojazdów samochodowych byli: Marzec Kamil, Jakubczak Konrad, Oleszko Adrian oraz Kudrelek Marcin. Opiekunem tych dwóch ostatnich grup był p. Krzysztof Czubiński.

Niezależnie od uzyskanych wyników, które zostaną oficjalnie ogłoszone dnia 5 czerwca 2013r., składam podziękowania wszystkim koleżankom i kolegom za włożony trud w przygotowanie uczestników do konkursu.

(Opracowanie i zdjęcia: Krzysztof Czubiński)