Powiatowy turniej szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej.

13 kwietnia 2022 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku rozegrano powiatowy turniej szkół ponadpodstawowych w piłce nożnej. Rywalizacja toczyła się pomiędzy ZS nr1 (Górka), ZS nr 2 (Rej) i ZS nr 3 (Trójka).

Reprezentacja naszej szkoły odniosła dwa zwycięstwa i zajęła pierwsze miejsce. W meczu o drugie miejsce ZS nr 2 pokonał ZS nr 1.

Wyniki poszczególnych meczów:

1. ZS nr 1 – ZS nr 3 (4:0) (strzelcy bramek: Bartłomiej Nożyński – 2, Kacper Szczepański – 1, Dawid Ochal – 1)

2. ZS nr 2 – ZS nr 3 (5:0) (strzelcy bramek: Bartłomiej Nożyński – 3, Krystian Pietrzyk – 1, Kacper Markowicz – 1)

3. ZS nr 1 – ZS nr 2 (0:1)

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Przemysław Żywicki, Michał Wójcik, Oliwier Szwedo, Krystian Pietrzyk, Dawid Ochal, Bartłomiej Nożyński, Kacper Markowicz, Oliwier Lebioda, Kacper Szczepański, Kamil Czerebak, Łukasz Biss.

Dzięki temu zwycięstwu nasi chłopcy zakwalifikowali się do rozgrywek rejonowych, które zostaną rozegrane 21.04.2022 r. (czwartek) też na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 5.

Sławomir Żaba