Wręczenie dyplomów stypendystom PRM

W dniu 4  kwietnia 2022 r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Stypendystom Ministra Edukacji i Nauki.  Uczeń naszej szkoły - Michał Przedwojski - odebrał dyplom z rąk Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka.

Premier Mateusz Morawiecki na rok szkolny 2021/2022 przyznał stypendia 434 uczniom szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego, a Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek uhonorował stypendium 26 uczniów, którzy odnieśli największe sukcesy w nauce i sporcie w roku szkolnym 2020/2021.

Michałowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.