DNI OTWARTE

Justyna Głowniak

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

6 i 7 kwietnia Zespół Szkół nr 3 otworzył szeroko swe podwoje dla tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Rzesza uczniów wraz z opiekunami miała okazję zapoznać się z bogatą i różnorodną ofertą edukacyjną naszej placówki. Ponieważ jesteśmy największą szkołą w powiecie kraśnickim, nie sposób było w tak krótkim czasie pokazać tłumnie przybyłym gościom wszystkich naszych atutów - dlatego też przygotowaliśmy kilka modułów, które stanowiły punkty na mapie wędrówki przez mury naszej szkoły.

Ósmoklasiści mieli możliwość obejrzenia stanowisk, prezentujących zawody, w których kształcimy, a są to m.in. technik hotelarstwa, wizaż i stylizacja, fryzjerstwo, technik informatyk, technik mechanik, technik logistyk, technik spedytor, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik elektryk - szkolenie wojskowe, służby mundurowe, technik mechatronik CNC, technik geodeta, technik budownictwa, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych.

Uczniowie mieli także okazję zobaczyć bogatą gamę obiektów sportowych, siłownię, bursę strzelnicę oraz nowoczesne warsztaty szkolne, w których największe wrażenie zrobił nowoczesny park technologiczny. Zwiedzili również stoisko szkolnego koła PCK, bibliotekę, izbę historyczną i izbę tradycji.

Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na szkolnych korytarzach :)

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, zaangażowanym w przygotowanie i przebieg dni otwartych.