SZKOLNY ETAP KONKURSU „SUPERTECHNIK REGIONU” EDYCJA 2

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

W dniach 23-24.03.2022 został przeprowadzony etap szkolny konkursu „SUPERTECHNIK REGIONU” edycja 2 w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku organizowanym przez Filie w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Studenckie Koło Naukowe Level_UP.

Nadzór nad przeprowadzeniem i prawidłowością konkursu sprawowali:

Mgr inż. Paweł Zapalski

Mgr inż. Dariusz Młynarski

Mgr Andrzej Szybiński

W konkursie wzięło udział 39 uczniów z III i IV klas o specjalności technik mechanik CNC oraz technik mechatronik, którzy mogli sprawdzić swoje wiadomości z zakresu mechaniki automatyki, elektryki i elektroniki.

WYNIKI KONKURSU

MIEJSCE 1:      NAWROCKI ŁUKASZ                KL. IVDT

MIEJSCE 2       PRZEDWOJSKI MICHAŁ          KL IVDT

MIEJSCE 3       JACNIACKI KRZYSZTOF           KL IIIDT

Wyróżnieni uczniowie to:

- ŁYSAK MACIEJ                      KL IVDT

- JANIK KAMIL                        KL IVDT

- AMBROŻKIEWICZ MICHAŁ  KL IVDT

- DŁUGOSZ KAMIL                 KL IIIDTG

- PLUDER MAREK                   KL IIIDT

WSZYSTKIM LAUREATOM SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Uczniowie z trzech pierwszych miejsc będą reprezentować naszą szkołę w etapie międzywojewódzkim, który odbędzie się 12.04 2022 r w Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach współorganizowany przez Finder Polska.

O osiągnięciach naszych uczniów poinformujemy.

1. Szybiński