Konkurs „Sukces na bank”

W dniu 23.03.2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Sukces na bank”. Organizatorem konkursu jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

„Sukces na bank” to turniej wiedzy o finansach i ekonomii skierowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). Podczas turnieju uczniowie wykazują się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii, a także podejmują decyzje strategiczne, które umożliwiają im zdobywanie jak największej ilości punktów. W tym roku naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły (z liceum ogólnokształcącego i technikum), nad którymi opiekę sprawowały nauczycielki przedsiębiorczości: Aneta Jabłońska-Ośka i Monika Dziurda.

Za obydwa zespoły mocno trzymamy kciuki i czekamy na ogłoszenie wyników.